LORENTZ STANISŁAW, ROTTERMUND ANDRZEJ - KLASYCYZM W POLSCE. WYD. ARKADY, WARSZAWA 1984r., str. 304, ilustr. barwnych XXXIII, ilustr. czarno-białych 225. OPRAWA BIBLIOFILSKA SKÓRZANA (STARODRUK), ZŁOCONE LITERY NA LICU I GRZBIECIE, TEKT. ETUI, 31cm. STAN Bardzo dobry