JANIN M. JULES - LA BRETAGNE. ERNEST BOUDIN LIBRAIRIE EDITION. PARIS 1844r., karta
tytułowa + 18 k. tabl.
JANIN M. JULES - LA NORMANDIE. ERNEST BOUDIN LIBRAIRIE EDITION. PARIS 1844r., karta tytułowa
+ 20 k. tabl.; format 17,5x26cm.
Współoprawny zbiór stalorytów z dwóch dzieł Jules Janina dotyczących Francji. Na tabl. m.in.
herby, mapy, miasta (Rennes, Brest, Lorient, Nantes, Paryż, Caen, Rouen i inne). OPRAWA
TWARDA PÓŁSKÓREK Z ZŁOCONYM NAPISEM NA GRZBIECIE "FRANCE". OZDOBNY PAPIER NA
LICACH. STAN Dobry, otarcia oprawy, foxing