ZAMKI W POLSCE - GUERQUIN BOHDAN. WYDAWNICTWO ARKADY, WARSZAWA 1984r., str.
346, [2], liczne ilustr. w tekście (w tym kolorowe), 28,5 cm. Praca poświęcona zamkom położonym w
granicach współczesnej Polski. Bohdan Guerquin (1904-1979), architekt, historyk architektury,
kastelolog. Egzemplarz w specjalnej, skórzanej wersji oprawy wydawniczej – wydano 198 egz.,
oferowany nosi numer 173. OPRAWA TWARDA PEŁNA SKÓRA Z ZŁOCENIAMI NA LICU I GRZBIECIE,
OZDOBNE WKLEJKI (OPRAWĘ WYKONAŁA SPÓŁDZIELNIA PRACY RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO
"INTROGRAFIA" W WARSZAWIE). STAN Bardzo dobry-/Dobry+, niewielkie otarcia oprawy