KNEIPP SEBASTYAN - MOJE LECZENIE WODĄ. Przełożył Jan Walicki. NAKŁADEM KSIĘGARNI
J.PRZEWORSKIEGO, WARSZAWA 1939r., str. 384 (26 ilustr. na oddzielnych tabl.); 20cm. OPRAWA
TWARDA PŁÓCIENNA. STAN Dostateczny, przetarcia naderwania oprawy, okładka prawie oddzielna
od bloku