KUBALA LUDWIK - WOJNY DUŃSKI I POKÓJ OLIWSKI 1657-1660 (SZKICÓW HISTORYCZNYCH SERJA VI).

cena wywoławcza
360 PLN
1 800 PLN

KUBALA LUDWIK - WOJNY DUŃSKI I POKÓJ OLIWSKI 1657-1660 (SZKICÓW HISTORYCZNYCH

SERJA VI). Z 12 RYCINAMI. Z PRZEDMOWĄ LUDWIKA FINKLA. KSIĘGARNIA WYDAWNICZA H.

ALTENBERGA, LWÓW 1922r., str. 651, [5], 12 k. tabl., 22cm. OPRAWA WSPÓŁCZESNY PÓŁSKÓREK Z

ZŁOCENIAMI I ZDOBIENIAMI NA GRZBIECIE (RÓWNIEŻ NAROŻNIKI), OZDOBNY PAPIER NA LICACH.

STAN pieczątki prywatne poprzedniego właściciela