ŁOZIŃSKI WŁADYSŁAW - ŻYCIE POLSKIE W DAWNYCH WIEKACH. WYDAWNICTWO J.
PRZEWORSKIEGO, WARSZAWA 1934r., VIII, 251, tabl. 114 z ilustr. [w tym barwne], format 27 x
20cm. Wydanie piąte, ilustrowane. Przejrzane i uzupełnione. OPRAWA TWARDA WYDAWNICZA
CZERWONE PŁÓTNO Z TŁOCZENIAMI I ZŁOCENIAMI NA GRZBIECIE, NA PRZEDNIM LICU WIZERUNEK
SZLACHCICA, NA TYLNYM LICU SZYSZAK Z BUZDYGANEM, STAN Dobry, przetarcia/przybrudzenia
oprawy, widoczna siatka szycia przy przedniej wklejce, dedykacja na str. przedtytułowej, naderwana
jedna rozkł. tablica