PŁACZKOWSKI WINCENTY - PAMIĘTNIKI PORUCZNIKA DAWNEJ GWARDYI CESARSKOFRANCUZKIEJ
SPISANE W ROKU 1845. NAKŁADEM KSIĘGARNI J. HUSSAROWSKIEGO, ŻYTOMIERZ
1861r., str. 261, [3], 20cm. Maliszewski, poz. 1418. Pamiętniki z kampanii napoleońskich (Wagram,
Hiszpania i Rosja) szwoleżera gwardii francusko-polskiej (1772-1851). Książka z biblioteki Tadeusza
Adolfa Rakowskiego (pieczątka) OPRAWA TWARDA, OZDOBNY PAPIER NA LICACH. STAN Dobry,
otarcia oprawy na krawędziach, niewielkie przybrudzenia kart RZADKIE (2 notowania w
ostatnich 20latach)