SZLAKIEM BOJOWYM LEGIONÓW. Krótki zarys organizacyi i dziejów 2. Brygady Legionów
Polskich w Karpatach, Galicyi i na Bukowinie. Oprac. H. Lewartowski, Bol. Pochmarski, J.A. Teslar.
NAKŁADEM FUNDUSZU WDÓW I SIEROT PO LEGIONISTACH, LWÓW 1915r., str. 272, [3], 26cm.
Wydawnictwo prezentujące sylwetki dowódców oraz szlak bojowy 2. Brygady Legionów Polskich.
Zawiera liczne ilustracje, mapę ruchów i walk 2 Brygady, teksty pieśni żołnierskich a także listę
odznaczonych i poległych. OPRAWA TWARDA PÓŁ-PŁÓCIENNA. STAN Dobry+, otarcia/przetarcia
oprawy