151

WÓJCICKI WŁADYSŁAW KAZIMIERZ

WÓJCICKI WŁADYSŁAW KAZIMIERZ

WARSZAWA I JEJ SPOŁECZNOŚĆ. W początkach naszego stulecia. Wydanie Redakcyi „Biblioteki

Warszawskiej”. Warszawa 1875.Gebethner i Wolff , str. [2], 255, [1], adl.;

SPOŁECZNOŚĆ WARSZAWY. W początkach naszego stulecia (1800-1890). Wydanie Redakcyi

Biblioteki Warszawskiej. Warszawa 1877. Gebethner i Wolff , str. [4], 238, adl.;

WARSZAWA, JEJ ŻYCIE UMYSŁOWE I RUCH LITERACKI. W ciągu lat trzydziestu (od 1800 do 1830r.).

Warszawa 1880. Nakład Gebethnera i Wolff a, str. [4], s. 179, adl., 21,5 cm,

Zbiór trzech prac poświęconych Warszawie autorstwa Kazimierza Władysława Wójcickiego (1807-

1879), historyka, literata, varsavianisty, powstańca listopadowego, aktywnego uczestnika życia

towarzyskiego stolicy, redaktora „Biblioteki Warszawskiej”.

OPRAWA TWARDA PÓŁSKÓREK Z EPOKI Z ZŁOCENIAMI NA GRZBIECIE. STAN Dobry+, niewielkie

otarcia oprawy, na k. niewielkie przebarwienia

ANTYKWARIAT OKTAWIAN 2. Aukcja książek
22 czerwca 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
233 EUR
Wyświetleń: 50 | Ulubione: 0

Antykwariat Oktawian

22 czerwca 2019 CEST/Warsaw

Antykwariat Oktawian
ANTYKWARIAT OKTAWIAN Sebastian Sadowski
ul. Świętego Rocha 13/15 / 117
15-879 Białystok
+48 534 044 332