FLOURNOY TH. (B. PROFESOR UNIWERSYTETU W GENEWIE) - FILOZOFJA WILLIAMA JAMES'A.
Z FRANCUSKIEGO PRZETŁUMACZYŁ DR. DE BEAURAIN.
William James (ur. 11 stycznia 1842 w Nowym Jorku, zm. 26 sierpnia 1910 w Chocorua w stanie
New Hampshire) – amerykański filozof, psycholog, psychofizjolog, psycholog religii, prekursor
psychologii humanistycznej i fenomenologii. Był bratem pisarza Henry'ego Jamesa.
NAKŁADEM TRZASKI, EVERTA I MICHALSKIEGO, WARSZAWA 1923r., str. 144, [1]; 22cm. OPRAWA
MIĘKKA. STAN Dobry, otarcia/przetarcia oprawy, egzemplarz nierozcięty