DRUKARNIA NARODOWA W KRAKOWIE 1858-1958. DRUKARNIA NARODOWA, KARKÓW 1958r.,
str. 152, [2], liczne ilustr. w tym kolor. na osobn. tabl. w formie wklejek. Red. i oprac. graficzne W.
Koczub. Okł. projekt. H. Szydłowski. OPRAWA TWARDA PŁÓCIENNA Z ZŁOCENIAMI NA LICU I
GRZBIECIE + OBWOLUTA, OZDOBNE WYKLEJKI. STAN Bardzo dobry-