59

SZELBURG-ZAREMBINA EWA - DZIEŁA, 1-12 komplet.

SZELBURG-ZAREMBINA EWA - DZIEŁA, 1-12 komplet: Tom I: Ta, której nie było / Dokąd? /

Dziewczyna z zimorodkiem, Tom II: Chusta Weroniki/ Polne grusz, Tom III: Krzyże z papieru /

Legendy Warszawy / Ziarno gorczyczne / Spotkania / W cieniu kolumny, Tom IV: Ecce Homo /

Sygnały / Matka i syn / Samotność, Tom V: Wędrówka Joanny / Ludzie z wosku, Tom VI:

Miasteczko aniołów, Tom VII: Iskry na wiatr, Tom VIII: Gaudeamus, Tom IX: Zakochany w imię

miłości / Imię jej Klara, Tom X: Baśnie / Wiersze / Poematy, Tom XI: Bajki i baśnie, Tom XII:

Opowieści prawdziwe. Dwunastotomowa edycja wydana z okazji 50-lecia pracy pisarskiej autorki,

Przedmowa Jan Zygmunt Jakubowski. WYDAWNICTWO LUBELSKIE, LUBLIN 1971-72r., str. 369; 357;

714; 360; 416; 421; 545; 653; 583; 600; 486, 20cm. OPRAWA TWARDA PÓŁSKÓREK (RÓWNIEŻ

NAROŻNIKI) Z ZŁOCENIAMI I ZDOBIENIAMI NA GRZBIECIE, BRZEGI KART BARWIONE, OZDOBNY

PAPIER NA OKŁADZINACH - EFEKTOWNY PIĘKNY KOMPLET! STAN Bardzo dobry

ANTYKWARIAT OKTAWIAN 2. Aukcja książek
22 czerwca 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
279 EUR
Wyświetleń: 42 | Ulubione: 1

Antykwariat Oktawian

22 czerwca 2019 CEST/Warsaw

Antykwariat Oktawian
ANTYKWARIAT OKTAWIAN Sebastian Sadowski
ul. Świętego Rocha 13/15 / 117
15-879 Białystok
+48 534 044 332