OTCHŁANIE WIELICKIE

OTCHŁANIE WIELICKIE
cena wywoławcza
140 PLN

OTCHŁANIE WIELICKIE. Z 20 kolorowymi ilustracjami znakomitych polskich artystów oraz 25

rycinami według starych sztychów. NAKŁAD J.CZARNECKIEGO, WIELICZKA 1907r., str. 52, 20 kart

tabl. z naklejonymi barwnymi ilustracjami według obrazów J. Matejki, Wł. Tetmajera,

T.Axentowicza, P, Stachiewicza, A. Mroczkowskiego, J. Bukowskiego, E. Kopcińskiego; 28cm.

Pieczątka "Ze zbiorów Posła RP Wojciecha Pęgiela". OPRAWA TWARDA PŁÓCIENNA, ZDOBIONA Z

WIDOKIEM GROTY GÓRNICZEJ, NARZĘDZI GÓRNICZYCH I WIELKICKIEGO ROGU BRACTWA KOPACZY.

OPRAWA SYGNOWANA NAKLEJKĄ "P. Repetowski. Introligator w Krakowie". STAN Dobry-,

przetarcia oprawy, widoczny środek oprawy (foto), 7 luźny kart