14

[RYCHLICKI Z.] - ILUSTRACJE W KSIĄŻKACH "NASZEJ KSIĘGARNI" 1921-1971.

[RYCHLICKI Z.] - ILUSTRACJE W KSIĄŻKACH "NASZEJ KSIĘGARNI" 1921-1971. Koncepcja i oprac.

graficzne Z. Rychlicki. WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA, WARSZAWA 1972r., str. 210 (ilustr. w

tekście 561), format 23x24cm. Koncepcja i opracowanie graficzne - Zbigniew Rychlicki. Wydano z

okazji 50-lecia Instytutu Wydawniczego "Nasza Księgarnia" w nakładzie 5350 egzemplarzy. Wśród

kilkudziesięciu artystów m.in. Bohdan Butenko, Bohdan Bocianowski, Jerzy Flisak, Ha-Ga, Andrzej

Heidrich, Szymon Kobyliński, Zbigniew Lengren, Jan Samuel Miklaszewski, Daniel Mróz, Konstanty M.

Sopocko, Marian Stachurski, Janusz Stanny, Andrzej Strumiłło, Jan Marcin Szancer, Teresa Wilbik,

Józef Wilkoń, Ignacy Witz. Na końcu książki indeks autorów ilustracji, w którym podano adresy ich

zamieszkania. OPRAWA TWARDA PÓŁ-PŁÓCIENNA, GÓRNY BRZEG KART BARWIONY. STAN Dobry+,

otarcia krawędzi oprawy, karty czyste i schludne

ANTYKWARIAT OKTAWIAN 2. Aukcja książek
22 czerwca 2019 CEST/Warsaw
Cena wywoławcza
49 EUR
Wyświetleń: 77 | Ulubione: 0

Antykwariat Oktawian

22 czerwca 2019 CEST/Warsaw

Antykwariat Oktawian
ANTYKWARIAT OKTAWIAN Sebastian Sadowski
ul. Świętego Rocha 13/15 / 117
15-879 Białystok
+48 534 044 332