12

NARKIEWICZ JODKO ANTONI - ZARYS DZIEJÓW MALARSTWA. [oprawa P.Repetowski]

NARKIEWICZ JODKO ANTONI - ZARYS DZIEJÓW MALARSTWA. Od najdawniejszych czasów do

końca XVIII stulecia poprzedzony pobieżnym rzutem okna na historyą i cywilizacyą narodów

starożytnych i mniej znanych ludów współczesnych, z uwzględnieniem przeważnie ich rozwoju w

rozmaitych gałęziach sztuki, 1-3 komplet. Ozdobiona przeszło 600 ilustracyami. GUBRYNOWICZ I

SCHMIDT/MAURYCY ORELBRAND, LWÓW/WARSZAWA 1888r., str. [4], VIII, 402, LI; [4], 481, VII; [4],

492, IX; 25cm. OPRAWA TWARDA PÓŁSKÓREK Z ZŁOCENIAMI NA GRZBIECIE, OZDOBNY PAPIER NA

LICACH I WYKLEJKACH, DELIKATNE PRÓSZENIE BLOKU. OPRAWA SYGNOWANA W T.1 NAKLEJKĄ

"P.REPETOWSKI INTROLIGATOR W KRAKOWIE". STAN Dobry+, niewielkie przetarcia/otarcia oprawy

ANTYKWARIAT OKTAWIAN 4. Aukcja książek
15 lutego 2020 CET/Warsaw
Cena wywoławcza
256 EUR
486 EUR
190%
Wyświetleń: 72 | Ulubione: 0

Antykwariat Oktawian

15 lutego 2020 CET/Warsaw

Nie mniej niż 0 PLN za tę pozycję

Antykwariat Oktawian
ANTYKWARIAT OKTAWIAN Sebastian Sadowski
ul. Świętego Rocha 13/15 / 117
15-879 Białystok
+48 534 044 332