2 POZYCJE:
1. WYCZÓŁKOWSKI. MUZEUM MIEJSKIE W BYDGOSZCZY, 1934, str. [10], k. tabl. 10, [4]; 22cm. Tekst Marjan Turwid.
2. KATALOG. Dzieł Leona Wyczółkowskiego znajdujących się w zbiorach Muzeum im. Leona Wyczółkowskiego w Bydgoszczy. W setną rocznicę urodzin 1852-1952. MUZEUM IM. LEONA WYCZÓŁKOWSKIEGO, BYDGOSZCZ 1952r., str. 111, 27 k. tabl.; 21cm. Opracowała Aurelia Borucka.
OPRAWA MIĘKKA. STAN Dobry, w poz.2 oprawa uszkodzona na grzbiecie