KOSSAK ZOFJA - KRZYŻOWCY, 1-4 komplet. Wydanie drugie. NAKŁADEM KSIĘGARNI ŚW. WOJCIECHA, POZNAŃ/WARSZAWA/WILNO/LUBLIN [1937r.], str. [4], 278; [4], 338, [2], mapa; [4], 354, 2 mapy; [4], 346, mapa; 19cm.
OPRAWA TWARDA PŁÓCIENNA (PROJEKTU WACŁAWA BORATYŃSKIEGO) Z ZŁOCENIAMI I ZDOBIENIAMI NA LICU I GRZBIECIE, GÓRNY BRZEG KART BARWIONY, W 3 TOMACH ZACHOWANO OKŁADKI BROSZUROWE.
STAN Dostateczny+, przybrudzenia/przetarcia oprawy, wypukła pieczątka w każdym t., nieznaczne zaplamienie dolnego marginesu pod koniec książki (bez tekstu w 2 tomach)